Návod na přežití

Orwellovský světový řád

Více
29. čvc 2019 19:44 - 30. čvc 2019 09:37 #132 napsal Oldřich Pružina
Zde mohou být psány články, úvahy, či jiné informace o událostech kolem nás, které jasně ukazují na to, že rozumáři a chtivci globální diktatury se navenek zaštiťují obrácenými pojmy, jako např. demokracie, lidská práva, předsudečná nenávist, a pod, nebo vychvalují a realizují takové zvrácenosti, jako je multikultura, gender, rovnostářství, buzikult, inkluze, pašování barbarských migrantů do Evropy, záměrné oklešťování práv evropských domorodců, hromadná lživá propaganda médií a politiků, zločinné aktivity politických "neziskovek", cenzura a tresty za světlé myšlenky... prostě vše, co podnikají osoby propadlé temnu, spolu s vlažnými duchovně línými přisluhovači, proti všemu normálnímu a přirozenému. Současně zde mohou být naopak i informace o dobrých aktivitách lidí, kteří nechtějí jít se stádem směřujícím do hlubin, a pracují v různých sférách a odvětvích proti těmto temným silám, a snaží se dávat lidem naději, že přirozené a světlé ještě na Zemi neumřelo, a naopak ze své podstaty může pouze zvítězit. Přesně tak, jak bylo lidem dobré vůle zaslíbeno.
Poslední úprava: 30. čvc 2019 09:37 od Oldřich Pružina.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 18:06 #140 napsal Pavel Krajíček
Tu knihu, jak se o ní mluví ve vztahu k současné cenzuře jsem nečel.
Je to ona? Odkaz: www.knihydobrovsky.cz/1984-598646

A je to dobré čtení?
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 20:27 - 30. čvc 2019 20:28 #141 napsal Oldřich Pružina
Je to ona. Není to zase příběhově taková bomba, ale autor už v padesátých letech popisoval děje, ke kterým se snaží dospět současné "elity". Šmírování doma pomocí obousměrné televize, obrácení používaných pojmů, zcela nový totalitní slovník, udávání kohokoli kýmkoli, a pod. Prostě se dnes děje, jak to on kdysi popsal, a proto já říkám této ideologii orwellovská.
Poslední úprava: 30. čvc 2019 20:28 od Oldřich Pružina.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 23:46 - 30. čvc 2019 23:47 #142 napsal Tomáš Stodůlka
V levných knihách se občas objeví i audio 2CD. Kolem 10 ti hodin mluveného slova. Kdysi jsem to sehnal snad za 50 Kč.

Film taky stojí za shlédnutí.

www.facebook.com/natoISterror/...67228243522557/
Poslední úprava: 30. čvc 2019 23:47 od Tomáš Stodůlka.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 00:13 #143 napsal Pavel Krajíček
Našel jsem to i na uložto: www.ulozto.cz/!dsnHyW77K/georg...ultiload-cz-avi

Je to trochu lepší než na tom Facebooku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 20:16 #144 napsal Oldřich Pružina
Tak to už také stahuji, jsem zvědav, zda to bude podobné knize. Ještě jsem zapomněl minule dodat, že román končí pesimisticky, hrdina je zlomen, a za neurčitý slib života /že možná nebude popraven/ přestává rebelovat, a stává se poslušným totalitního režimu.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 21:33 #145 napsal Oldřich Pružina
Takový malý postřeh i z periférie hlavního města naší země. O tom, že v centru Prahy se objevuje stále více neevropských migrantů již každý, kdo se zajímá, ví. Ale zjišťuji, že i když bydlím v městečku Zbraslav /dnes Praha, dříve samostatná, od Prahy vzdálená kilometry/, vidím postupně sem tam, stále více černochů. A zvonil u mne policista, vypadal jako docela dobrý kluk, a ukazoval mi foto jednoho černocha, a ptal se, zda jsem ho neviděl. Prý tady někde musí bydlet, a je moc nebezpečný! Zřejmě je tu někdo, kdo jim tu poskytuje domov. Samozřejmě nevím kdo, ale vzhledem k tomu, že prosakují informace, že naše neziskovky toto pašeráctví migrantů organizují spolu s ubytováním, pak je hrůza, že nedaleko nás najednou bydlí lidé podobní těm, co páchají zločiny na západ od nás /a pozvolna i u nás/, a naše vláda / i opozice, krom SPD a alternativy/ tvrdí občanům, že zde nikdo takový není.
Než přijde rozhodující rozdělení mezi lidmi, buďme ostražití i pozemsky, a nenechme se zaskočit. Naše vědění nám bylo dáno, abychom uměli vyhodnocovat situace, předvídat je, a byli připraveni na pozdější dění. K tomu patří i základní vědomosti z branné výchovy, láska k vlasti, a vědění, že naše "elity" do naší země záměrně a nelegálně pouštějí cizáky, jejichž cílem je naši zem a kulturu zničit. Musíme si toho být vědomi na každém kroku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2019 17:07 #187 napsal Oldřich Pružina
Odpor vlastenecky myslících lidí proti všem, kteří vedou dnešní národy do záhuby, setkání a proslovy na zámku Příčovy dne 10.8.2019. Záznam celé akce, včetně krátkého verbálního útoku nejistě orientované mládeže zaraženého policií:

www.facebook.com/RaptorTV.cz/v...11698862466217/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:53
Včera:130

Právě přítomno
2
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin

 

Celkem členů

89 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
3 tento měsíc
Skupina na Facebooku
 
Přírodní živly
Veřejná skupina
Přidat se ke skupině
Aktuálně ze světa: povodně, vichřice, tornáda, sopky, zemětřesení, požáry, sesuvy atd.
 

Video

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking