Rok 2020

...návod na přežití...

Vědoucí lidé - vnitřní kruh

Více
24. srp 2019 19:30 #218 napsal Pavel Krajíček
Provedl jsem nyní malou změnu ve vnitřním kruhu. Pojmenoval jsem jej Vědoucí lidé a udělal na něj odkaz na webu: rok2020.cz/index.php/vedouci-lide

Je to seznam do budoucna pro hledající lidi, kteří se budou na nás obracet ve své nouzi. Pokud někdo v tomto seznamu nechce být, tak mi řekněte a ze seznamu vás vyloučím. Nemusíte mít strach, nebudu to brát nějak negativně, prostě se někdo na to necítí apod. Také jsem možná na někoho zapomněl, takže budu samozřejmě do budoucna další lidi přidávat, ale od nynějška se budu dotyčných osobně ptát, zda s tím souhlasí. Vás stávajících se ptám nyní hromadně zde.

Ještě bych vás požádal, abyste si dali foto do profilu. Kdo nechce osobní, tak alespoň nějakou flóru či co, ať to je veselejší.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:6
Včera:80

Právě přítomno
1
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví. 

 

Abdrushin

 

(celá kniha)

Celkem členů

84 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Video

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking