Návod na přežití

Přírodní živly 2020

Více
11. led 2020 14:51 #384 napsal Profil webu
V Mexiku soptí vulkán Popocatepetl, dým vystoupal do tří kilometrů

V Mexiku se ve čtvrtek probudila sopka Popocatepetl. Na záběrech, které v pátek zveřejnila agentura Reuters, je vidět, jak soptící vulkán chrlí lávu a rozžhavené kamení. Z kráteru navíc stoupá hustý dým a oblak popela.
celý článek: www.novinky.cz/zahranicni/amer...ometru-40309620

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. led 2020 17:52 #386 napsal Profil webu
Odpověď od Profil webu na téma Přírodní živly 2020
Portoriko zasáhlo další silné zemětřesení

Portoriko zasáhlo v sobotu další zemětřesení, tentokrát o síle šest stupňů, které způsobilo další materiální škody. Jižní část Portorika se podle agentury AP ocitla znovu bez dodávek elektrické energie, které postihly 5000 odběratelů. Zprávy o zraněných dosud nejsou.
článek: www.novinky.cz/zahranicni/amer...reseni-40309640

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. led 2020 20:38 #387 napsal Jaromír Kožehuba
Příroda se bouří čím dál víc a za vším stojí člověk svým špatným postojem, to jsou známé věci zejména pro lidi kteří dovedou klidně a logicky přemýšlet. V této souvislosti mně napadá jak by ASI mohlo dojít k oné zmiňované apokalypse o které toho bylo tolik napsáno, nechci nikomu nic podsouvat a dobře vím že vše může být i jinak ale v mých očích logicky vzato se bude asi jednat o přepólování, pokud budu brát v potaz prameny které pojednávají že Slunce vyjde ten den dvakrát, Sluneční bouře která může vyřadit elektřinu, na které je tolik lidí závislých, nevyjímaje bezpečnosti mnoha zemí přes internet a může nastat kolaps. I voda má sahat k našemu území, pohyby tektonických desek, podmořské, ale i pozemské vulkány, miliardy mrtvých, zbořená města a mnoho jiných prostě ona apokalypsa o které toho bylo mnoho napsáno. Vy kdo se zabýváte astrologií, podívejte se na horoskop oné supervelmoci v roce 2022 návrat Pluta jehož působení bude zesilovat vrací se na původní místo paralelu. To budiž výstrahou pro všechny. Správně se rozhodovat a být v tom pevný a také k tomu patří udržovat krb svých myšlenek čistým pak zajisté budeme přivedeni na správnou cestu. Nebojme se toho.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. led 2020 08:41 #388 napsal Pavel Krajíček
Přesně před deseti lety zemětřesení, zemřelo tehdy přes 200 tisíc lidí. Tehdy bylo Pluto v kvadratuře na Saturn. Dnes jsou Pluto a Saturn zase v aspektu (teď v lednu je přesný), tentokráte v konjunkci.

Deset let od devastace Haiti. Zbídačená země se s následky zemětřesení dodnes nevypořádala

"Přesně před deseti lety, 12. ledna 2010 zasáhlo karibské Haiti mohutné zemětřesení. Zemřelo tehdy přes 200 tisíc lidí, dalších 300 tisíc bylo zraněno. O domovy přišly dva miliony lidí. Kvůli zoufalým hygienickým podmínkám navíc v zemi vypukla nejhorší epidemie cholery v novodobé historii. S následky zemětřesení Haiti bojuje dodnes. Miliony obyvatel jsou závislé na mezinárodní potravinové pomoci a tisíce lidí přežívají v provizorních podmínkách."
celý článek: ct24.ceskatelevize.cz/svet/302...etreseni-dodnes

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. led 2020 15:17 #389 napsal Profil webu
Odpověď od Profil webu na téma Přírodní živly 2020
Filipínská sopka Taal se probudila k životu. Úřady nechají evakuovat tisíce lidí

Filipínské úřady nařídily kvůli zesílené aktivitě sopky Taal evakuaci zhruba osmi tisíc obyvatel a turistů. Vedení mezinárodního letiště v Manile také rozhodlo o dočasném přerušení provozu.
Sopka Taal leží na hlavním filipínském ostrově Luzon v provincii Batangas ve vzdálenosti asi 60 kilometrů od Manily. V neděli vulkán vychrlil do výšky asi jednoho kilometru mračno dýmu a popela, erupci provázelo burácení a otřesy.

více v článku: ct24.ceskatelevize.cz/svet/302...vat-tisice-lidi
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2020 13:06 #391 napsal Profil webu
Odpověď od Profil webu na téma Přírodní živly 2020
Sopka Taal na Filipínách začala chrlit lávu. Úřady varují před nebezpečnou erupcí

Z filipínské sopky Taal začala v pondělí vytékat láva. Úřady upozornily občany, že v řádu hodin nebo dní může následovat nebezpečná erupce.
článek: www.irozhlas.cz/zpravy-svet/so..._2001131044_ako

==

Na Šumavě bylo slabé zemětřesení

Na Šumavě v Nové Hůrce mezi Prášily, Hartmanicemi a Železnou Rudou zaznamenali seismologové v neděli před polednem slabé zemětřesení. Otřesy s magnitudem o síle 1,8 stupňů byly v tomto roce již druhé. Stejnou silou se země na jihu Čech třásla již 6. ledna.
článek: www.novinky.cz/domaci/clanek/n...reseni-40309745
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2020 15:15 #392 napsal Profil webu
Odpověď od Profil webu na téma Přírodní živly 2020
Zima si spletla region, sníh zasypal Řecko, Egypt i Blízký východ

"Zatímco v Česku a střední Evropě panuje spíš podzimní počasí, Blízký východ a přilehlé regiony zasypal sníh. Pro tuto oblast extrémní počasí postihlo pás od Arabského poloostrova až po Pákistán. Kromě sněhu se region potýká také s masivními záplavami. Ty zasáhly Řecko, Turecko, Sýrii i Izrael."
celý článek: www.novinky.cz/zahranicni/bliz...vychod-40309773

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:52
Včera:130

Právě přítomno
2
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin

 

Celkem členů

89 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
3 tento měsíc
Skupina na Facebooku
 
Přírodní živly
Veřejná skupina
Přidat se ke skupině
Aktuálně ze světa: povodně, vichřice, tornáda, sopky, zemětřesení, požáry, sesuvy atd.
 

Video

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking