Rok 2020

...návod na přežití...

Svatý Boží soud - rok 2020

Více
28. čvc 2019 17:59 #114 napsal Profil webu
Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu
Konjunkce Saturnu a Pluta ukončí v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982. Nejkritičtější fází cyklu byla opozice obou planet kolem 11. září 2001.
celý článek: zoommagazin.iprima.cz/zajimavo...i-a-preskupi-se

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2019 17:59 #115 napsal Profil webu
A nezapomeňme na video Sergej N. Lazarev, které se také týká roku 2020 a zajímavě se s tím vším doplňuje:


Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2019 18:00 #116 napsal Pavel Krajíček
Rozhovor s astrologem

Pavel Krajíček:
Pane Habr nevím jestli skrz astrologii se i koukáte na politiku, jestli Vás to vůbec zajímá, ale zjistil jsem na příští rok zajímavé tranzity. Příští rok bude mít Angela Merkelová tranzit Pluta opozici na své Slunce. Předseda Národní demokracie A. Bartoš bude mít konjunkci od Pluta na Slunce (no a já budu mít trigon od Pluta na Slunce). Tento významný tranzit začne na konci února 2020 a bude trvat až do července, protože Pluto se bude otáčet zrovna na našem stupni, kde máme Slunce - 24 stupeň. Jedná se o výjimečný, osudový tranzit. Myslíte, že se něco stane? Navíc chvílí před tím v lednu 2020 bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, bude přesná. Myslíte, že by takový trigon od Pluta na Slunce mohl něco přinést?

Ondřej Habr:
"Pěkný večer, jistě, občas se dívám i politicky. Je otázkou, jestli takový tranzit bude mít politický nebo jen osobní dopad. Záleží na několika faktorech, nejspíš hlavně na domech. Jen obecně mohu říci, že takový plutonsko-saturnský tranzit může znamenat transformaci. Ale v podobě opozice (u A.M.) spíš bude implikovat nějaké rozhodnutí, dohodu, možná i vnitřní. U konjunkce bych to viděl na vnitřní rozhodnutí, dospění k něčemu. Trigon by měl znamenat podporu, výrazný posun dopředu, byť za jistou cenu, kterou bude třeba zaplatit. Z 12. domu bych to viděl jako nalezení vlastní cesty, rozloučení se s tím, co vás k něčemu připoutává. Určitě se dá čekat životní proměna. Pokud se o tomto bavíme schematicky, nejspíš hodně napoví příští rok (respektive na konci tohoto tranzit Saturnu). Minimálně zda půjde o události rodinné a nebo pracovní, případně zdravotní."

Pavel Krajíček:
Děkuji pěkně za názor... ještě jsem si všiml, že koncem března 2020 bude konjunkce na nebi Pluto Jupiter a tedy přesně na 24. stupni a tím bude tvořit tato konjunkce trigon na mé Slunce...

Ondřej Habr:
"Jestli se Jupiter spojí v trigonu s Plutem, skutečně to ukazuje na společenský vliv. Tím, že tranzitující planety budou ve 12. domě, bude se jednat nejspíš o nějakou skrytou, ale velmi silnou pozici. Střelec je na MC i v 10. domě, spíš to vidím jako roli politickou."

Pavel Krajíček:
Jinak astroložka Tatjana Micic ve svých videích předpovídá velké změny v politice na příští rok.

Ondřej Habr:
“Změny v politice, těžko říci. Jsou tam stále. Ale ty systémové asi odstartuje konjunkce Saturnu s Jupiterem. Jako by lidstvo přijde na to, že se dá fungovat a vládnout jinak než doposud.”

konec rozhovoru

===

Já bych ten osobní tranzit od Pluta obzvláště u Angely Merkelové, která bude mít negativní aspekt (opozici) viděl více radikálněji. Napadají mě tři možnosti - buď úplně skončí, tedy pozemská smrt, nebo skončí v politice, anebo provede totální nepředloženost, jenže to snad už ani není možné, když už vše provedla. Tranzity od Pluta jsou ty nejosudovější a nejsilnější. Trigon je nejlepší, nejharmoničtější. Kvadrát a opozice jsou neharmonické.

Za další ona konjunkce mezi Jupiterem a Saturnem o které hovoří pan Habr na konci rozhovoru je jednou za 19 až 20 let pokud se nepletu (ovšem ne vždy ve stejném znamení, a to má také vliv). Příští rok bude v Kozorohu a přesná až ke konci roku v prosinci 2020 ve Vodnáři. No v lednu bude přesná ta tvrdší mezi Saturnem a Plutem (také v Kozorohu)... ono vůbec se nějak nasbíraly tyto poměrně vzácné konjunkce.

Zjistil jsem také, že v onom lednu 2020 kdy bude vrcholit ona konjunkce Saturn Pluto, tak 10. ledna bude i zatmění. Polostínové zatmění Měsíce 10. ledna 2020.
Ono samotná ona konjunkce je dost radikální a do toho ještě zatmění, navíc v dost těsné blízkosti. Konjunkce bude na 22. stupni v Kozorohu a zatmění na ose Rak Kozoroh na 20. stupni. Takže asi opravdu nějaké to zemětřesení bude a to jak to skutečné, tak i v osudech lidí.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 14:58 #204 napsal Pavel Krajíček
Video ve kterém se astrolog Kubík vyjadřuje k požáru Notre-Dame a horoskop Francie

V 7 minutě a 23 vteřině, můžete si rovnou kliknout na tuto časovou stopu potom, tak tam hovoří o konjunkci Saturn Pluto, která jak jsem už psal dříve, jako by běží, ale přesná bude v lednu 2020. Ve videu ukazuje, jak když byla dříve na nebi, jak začala 1. sv. válka, při kvadratuře druhá. Když byla opozice Saturn Pluto, tak padla dvojčata v USA atd. To o té konjunkci začíná tedy na 7:23.


Poděkovali: Jozef Kchňavý

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 15:13 #205 napsal Pavel Krajíček
Zajímavý článek vyšel na aeronetu, že by se něco přece chystalo na ten příští rok 2020:

Operace “Valland” byla spuštěna jen 3 týdny poté, co výzkumné letadlo NASA vyděsilo obyvatele Kalifornie, když v nízké výšce létalo cik-cak nad tektonickým zlomem San Andreas! Lidé v panice vybíhali z domů a nevěděli, co se děje, protože stroj NASA létal opravdu nízko a něco mapoval a nasával ze vzduchu! Velké zemětřesení je podle všeho opravdu blízko a vláda Donalda Trumpa musí začít přijímat opatření pro zajištění budoucnosti americké populace! Zájem o koupi Grónska je opravdu šokem i pro americkou alternativu!...

...Pod celou Kalifornií totiž roste v podzemí obrovská sopka, tzv. supervulkán. Na planetě Zemi byly supervulkány na konci druhohor, kdy tyto sopky formovaly povrchy kontinentů, ovšem pod zlomem San Andreas roste nový supervulkán, který by mohl zničit nejen Spojené státy, Kanadu a Mexiko, ale v podstatě by ovlivnil klima na celé naší planetě.

celý článek: aeronet.cz/news/operace-vallan...anice-vybihali/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 17:05 #206 napsal Pavel Krajíček
Jak už jsem se zmiňoval, tak 10. ledna 2020 máme zatmění Měsíce, navíc v té době bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, v lednu bude přesná. Dnes mi jedna paní, z kruhu mně blízkého, řekla, že měla dnes sen ve kterém dostala několik informaci a jedna z nich byla, že 12. ledna by mělo k dojít k nějaké katastrofě. S tím by mohl souviset i článek, který vydal dnes Aeronet: aeronet.cz/news/operace-vallan...anice-vybihali/ . Toho 12. ledna bude tedy přesná konjunkce Saturn Pluto a ten den se přidá i Slunce a Merkur, takže čtyřjkonjunkce v Kozorohu. Ideální sestava na zemětřesení či sopku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 17:52 #207 napsal Pavel Krajíček
Jinak k té astrologii (navazuji na můj předchozí příspěvek) nepředstavujete si to tak, že jako je prostě na nebi konjunkce Saturn Pluto tak v Americe prdne sopka. To jsou naivní představy začínajících astrologů nebo těch, kteří nikdy nepronikli hlouběji do zákonů stvoření. Vše co každého jednotlivce, ale i národ potká, je jen sklizeň předchozí setby. Svým cítěním, myšlením, mluvením, skutky člověk něco zasévá. Sklizeň po čase uzraje v jemnohmotném světě a nakonec se projeví i hmotně. Hvězdy jsou pouze průplavy, kterými protéká karma každého jednotlivce i národů. Takže pokud je na nebi negativní záření pro někoho, tak v první řadě musí mít dotyčný i takovou karmu nad sebou, jinak ono záření poběží naprázdno a nic se nestane. Prostě musíte vždy vzít při výkladech dějů ve stvoření na zřetel dokonalost a spravedlnost Stvořitelovu. Pokud se někdo domýšlí, že osud lidí je závislý jen na nějakém postavení planet, tak je to rozmar a nespravedlnost a v tu chvílí vidíte, že takový názor je falešný a dotyčný, který vám toto tvrdí je neznalý zákonů stvoření.

Stejně jako církevníci tvrdí, že je jen jeden pozemský život. Jaké odporné zvrhlé rouhání je v tomto názoru to nevidí. Oni tím říkají, že to do jakých podmínek se člověk narodí, ale i zdraví apod., že je to Boží rozmar, tedy nespravedlnost. Zase zde chybí spravedlnost, která je neodlučitelná od dokonalosti Boží vůle. Oni si narokují spravedlnost, ale u Boha ji vidět nechtějí. Každý se inkarnuje do takových podmínek, jaké si zaslouží nebo potřebuje ke svému uzrávání. Co v předchozí inkarnaci zasel v další sklidí.

Nyní když vezmeme v úvahu, že USA jsou nejterorističtější barbarský národ, a zdánlivě mu vše procházelo, tak se dá očekávat, že ono vybití karmy bude potom o to silnější a dalekosáhlejší.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 18:57 #208 napsal Abdrushin
Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!
-
V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.
-
Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl. Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!


Abdrushin

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. zář 2019 12:57 #248 napsal Jaromír Kožehuba
Po zatmění měsíce v lednu 2020 a oné konjunkci Saturna s Plutem doběží onu dvojici planet také Merkur Boží posel, tektonické desky v Kalifornii, podmořský supervulkán, zatmění, karma národa, jaderné elektrárny v místě Kalifornie.... z toho by mohla pramenit světová ekonomická krize...jen si tak dávám jisté věci dohromady ale nechci být domýšllvý.
Poděkovali: Zdeněk Hrubý

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. zář 2019 13:19 #249 napsal Oldřich Pružina
Sluneční soustavou sviští zřejmě další návštěvník z cizího hvězdného systému

Naše Sluneční soustava má pravděpodobně dalšího návštěvníka z cizího hvězdného systému. Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) a Evropská kosmická agentura (ESA) ohlásily novou kometu mířící ke Slunci, která je zřejmě z jiné soustavy. Vesmírného objektu si povšiml amatérský astronom z Krymu Gennadij Borisov, který již objevil vícero komet. Kometa předběžně dostala jméno podle něj.


www.novinky.cz/veda-skoly/clan...-no=6&source=hp

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. zář 2019 13:22 #250 napsal Oldřich Pružina
K Zemi se blíží až půlkilometrový asteroid

K naší planetě se řítí velký, až půlkilometrový asteroid. Kosmické těleso s označením 2000 QW7, rovněž známé jako 467317, proletí podle amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) kolem Země 14. září.


www.novinky.cz/veda-skoly/clan...teroid-40294565

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. zář 2019 13:53 #251 napsal Pavel Krajíček
Ještě bych chtěl uvést takové obecné info, aby nedošlo k omylům. Tento web nebo ti, kteří stojí za ním v pozadí, nepředpokládá nějaký konec světa v roce 2020, jak by si mohl někdo mylně domýšlet. Ani netvrdí, že v roce 2020 bude konečné očistné dění (závěr očisty a roztřídění lidských duchů). I když ani to není vyloučeno, prostě o onom dni nikdo neví, jen Otec sám.

Předpokládáme, že v roce 2020 dojde alespoň k určitému zvýšenému pohybu, který patří k očistě z vůle Boží. Název diskuze: Svatý Boží soud - rok 2020 bude tedy pokračovat v dalších letech, dokud očista nebude dokonána. Pro další rok vytvoříme tedy diskuzi s názvem Svatý Boží soud - rok 2021 atd. 

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. říj 2019 09:41 #268 napsal Pavel Krajíček
Jeden z průvodních jevů zesíleného účinku tlaku Světla na Zemi a který začínáme dnes prožívat (pomatenost fanatiků rozumářů a materialistů), už předpovídal Abdrushin ve 30. letech, cituji:

"Není vyloučeno, že u mnohých lidí poskytnou místo účinku mozkové buňky, čímž pak přijde pomatenost myšlení, která se falešně nazývá pomateností ducha. Ve skutečnosti je to jen rozum, který je podroben zmatku, nikdy ne duch! Jen činnost pozemského mozku prodělává poruchy, protože pomatenost ducha není vůbec možná...

Právě v poruchách mozkové činnosti ukáží se hříchy mnohých škol, které přetěžovaly přední mozek mládeže věcmi, které vůbec nepotřebují k praktickému použití v jejich pozemském životě. Ješitnost v tomto stala se neštěstím a zločinem; neboť tím nezůstala síla ani čas k tomu, co by bylo nutné a pro každého člověka nezbytné: poznat Boží vůli ve stvoření!"


celá kniha: rok2020.cz/index.php/clanky/11-poselstvi-gralu

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. říj 2019 17:19 #270 napsal Pavel Krajíček
Nové video s názvem Konjunkce Saturna a Pluta v Kozorohu 2020 – jedinečný okamžik v historii

Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví. 

 

Abdrushin

 

(celá kniha)

Celkem členů

81 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Video

 

Smyslem a účelem Poselství ze Světla, přineseného skrze mne ve splnění všesvaté vůle Boha, je nutné rozšíření vědění pro to lidstvo, které chce nyní přestát zákonům stvoření odpovídající požadovanou změnu, aby mohlo a smělo spolupůsobit v nové Bohem chtěné tisícileté říši míru, kterou všemohoucnost Boží nyní zřídí!

 

Abdrushin

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Plni zoufalství chopí se lidé ještě jednou té či oné falešné naděje, která ale rychle pohasne a nechá je opět samotné bloudit dále s prázdnýma rukama a hořkostí v srdci, až jim nakonec zůstane jen Slovo Poselství, které se vznáší nad nimi v paprscích jako zářící ostrov.

 

(celá přednáška Svatý Boží soud)

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking