Návod na přežití

Článek - Skutečné příčiny nasunování nepřizpůsobivých migrantů do Evropy

Více
Více
27. říj 2019 14:15 #286 napsal Pavel Krajíček
Migranti z roku 2015 byl slabý čaj. Teď udeří tsunami z Afriky

Blíží se druhá, tentokrát větší vetřelecká vlna, příboj dorazí z jihu. EU se pečlivě připravuje. Záplava bude perfektně legalizovaná a také daleko velkoryseji financovaná. Mají na nás nové páky.

Migrační vlna v letech 2015 až 2017 byla opravdu jenom zahřívacím kolem, jehož účelem bylo „vychytat“ poslední zbytky práv národních států postavit se vnucování naprosto neidentifikovaných imigrantů zejména z Německa. Cílem je přivést další milion afrických venkovanů do (zejména) střední a východní Evropy, která dosud nebyla rozvrácena. Lidský příliv, který nás čeká, bude totiž podle všeho řádově větší. Bude podpořen brutálním nátlakem Evropské komise a Soudu Evropské unie na neposlušné členské státy unie. Pozornost bude upřena zejména na státy Visegrádské čtyřky (Polsko, Česko, Maďarsko, Slovensko). Přiznejme si: na potopu nejsme připraveni (a skoro si myslím, že je to úmyslně), a nebudeme se mít jak ani čím bránit.

celý článek: www.parlamentnilisty.cz/politi...z-Afriky-598967

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:51
Včera:130

Právě přítomno
1
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin

 

Celkem členů

89 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
3 tento měsíc
Skupina na Facebooku
 
Přírodní živly
Veřejná skupina
Přidat se ke skupině
Aktuálně ze světa: povodně, vichřice, tornáda, sopky, zemětřesení, požáry, sesuvy atd.
 

Video

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking