Návod na přežití

Článek - Lenost stoupenců Hnutí Grálu

Více
29. srp 2019 09:01 #234 napsal Profil webu
Poděkovali: Gabriela Erhardtová

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. srp 2019 11:33 - 29. srp 2019 22:52 #235 napsal Oldřich Pružina
Je to tak! Je faktem, že se stoupenci HG se nestýkám již mnoho let /byť jsem tam také kdysi začínal, asi jako mnoho dalších, a byl jsem zpečetěn na Hoře, to ještě za života p.Vollmmana/, ale dnes bojuji v okolí víceméně jen s lidmi, kteří jsou materialisté /nebo vlažně váhající/, a hlavně se zuřivými stoupenci všeho, co hlásají devianti z euroříše. To znamená, že nikdo neřekne ani slovo protestu proti oplzlým úchylákům, demonstrujícím za daňové peníze svoje veřejné exhibice nahých zadků, pedofilů a satanistů jim už dnes na pochodech sekundujícím, a naopak schvalují všechny sankce proti vlastencům, a jiným normálním lidem, a naprosto bezcitově přejímají odsouzení, že ten, kdo mluví o přirozeném chování, či o lásce k vlastní vlasti, je nácek, rasista, xenofob a pod... tedy vlastně vyvrhel společnosti.
Ale jaké společnosti? Přece jen té jejich, zcela zvrácené, která se už nadobro odchýlila od té normální, a kterou můžeme zcela legálně a pravdivě nazývat společností typu Sodoma a Gomora.

A tak samozřejmě i já slýchám přesně totéž, "co sedím u toho počítače a píši samé /píp/, proč nejsem raději v přírodě, proč nesekám zahradu hned, proč poslouchám to rádio extrémistů /Svobodné rádio/, jak mohu hájit takové nácky, jako jsou Okamura, Vandas /další si dosaďte třeba z panelové diskuse v Příčovech/...
Zažil jsem včera jeden pohřeb, a dejme tomu, že se mi ho podařilo trochu ukočírovat, byť hlavní pozůstalá zná Poselství, ale při úmrtí se jím najednou moc neřídila. Cítil jsem, že duše zesnulého však již byla mimo místo pohřbu, takže.... Teď přišla další zpráva, o úmrtí dalšího příbuzného, a po venkovském vzoru mu chtějí děti uspořádat vlastně to nejhorší, co čteme v Přednáškách Smrt a Zesnulý. Nevědí zhola nic o smrti, a nechtějí ani nic slyšet. Podle nich je tradice to nejlepší, co mohou nebožtíkovi udělat. I Kassandra byla umlčena, dnes je to stokrát horší.

Ale nemůžeme dnes čekat nic jiného, copak nám to Abdrushin tolikrát neříkal? My to víme, oni to nevědí, protože to nechtějí vědět, ač by mohli také. Přísloví, že komu není rady, tak tomu není pomoci, zcela jasně pochází z Pravdy.
I já samozřejmě také seču zahradu, zalévám záhonek s vlastní zeleninou, a dělám jiné domácí práce /to přeci patří k našemu pozemskému životu/, ale rozhodně pro mne duchovní práce stojí výše, než ta pozemská, protože to jasně identifikuje moje nitro, a tak jakožto Beran-Slunce/Vodnář-Asc reaguji často dost popudlivě:)... Nedovedu si představit, že bych uznal jakoukoli myšlenku materialistů, církevníků /tam patří i chování členů HG/, vlastizrádců, či vlažných přitakávačů všeho scestného a úchylného.
Prostě v sobě slyším hlas svědomí, a jsem šťasten, že je, a že "stále mám spojení, a mohu být na příjmu".
A to znamená, že vím, že jen Pravda je skutečnost, a vše ostatní jen klam, který pochází z temnot odvrácených od Světla... tedy od Dokonalosti. A je šťastné vědět, že tato Dokonalost může jen zvítězit, protože pochází z jediného zdroje Pravdy.
Poslední úprava: 29. srp 2019 22:52 od Oldřich Pružina.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:60
Včera:130

Právě přítomno
5
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin

 

Celkem členů

89 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
3 tento měsíc
Skupina na Facebooku
 
Přírodní živly
Veřejná skupina
Přidat se ke skupině
Aktuálně ze světa: povodně, vichřice, tornáda, sopky, zemětřesení, požáry, sesuvy atd.
 

Video

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking