Návod na přežití

Článek - Jak vzniká homosexualita?

Více
25. čvc 2019 14:34 #69 napsal Profil webu
Poděkovali: Michaela, Miloslava

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. čvc 2019 20:27 #104 napsal Pavel Krajíček
Dostal jsem jednou dotaz:
"PROČ JE HOMOSEXUALITA CHLÍPNOST PROSÍM PĚKNĚ? NEBO FEMINISMUS NEBO AKCEPTOVÁNÍ JINÝCH RAS ČI VYZNÁNÍ ŘEKNĚTE MI V ČEM JE TO CHLÍPNÉ AKCEPTOVAT JINOU ŽIVOU BYTOST..."

Odpověděl jsem:
Protože homosexualita je proti přírodním zákonům, jak jsem už v článku vysvětlil.

A akceptování jiných ras je v pořádku, ale mísení a křížení je opět proti zákonům stvoření. Je nutno dodržovat zákon stejnorodosti, aby byla zachována harmonie.

Není možné tzv. nepřizpůsobivé občany mísit se zralejšími lidmi. Musí být přísně plněn zákon stvoření - zákon přitažlivosti stejnorodého. Jestliže se násilím nastěhují nepřizpůsobiví mezi ušlechtilejší lidí, tak nemůže vzniknout harmonie a soulad. Tzv. vyloučené lokality jasně ukazují, jak na tom vnitřně tito lidé jsou, kteří tam žijí. Mají přece možnost zde na zemi vidět, že se dá žít i jinak, ale to oni prvně musí samí chtít a až se následně změní, tak až potom mohou vystoupit výše a jít mezi světlejší lidi a ne naopak nízké a temné, nevychované bytosti násilím tlačit mezi zralejší lidí.
Poděkovali: Michaela, Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. zář 2019 18:05 #243 napsal Zdeněk Hrubý
Chytra Zdeněk:

„Studenti řadící se mezi sexuální menšiny mají čtyřnásobně častěji psychické problémy než ostatní
No bodejť by neměly psychické problémy, když "nevědí, čí a čím jsou". Genderově vyvážené hajzlíky to opravdu nevyřeší. Naopak ukončení genderových nesmyslů, veřejné propagandy a ideologické indoktrinace dětí by problémy vyřešilo efektivně současně s tím, pokud by se začalo o "jiných sexualitách" informovat na základě pravdy a skutečností, ne na základě ideologie."


Článek:

prima.iprima.cz/zpravodajstvi/...ameZmOs_kL-h9fs

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2020 09:43 #405 napsal Pavel Krajíček
Prosím vás, takové ty argumenty: ty mluvíš jak fašista, nebo komunista nebo církevník atd. jsou jalové argumenty, nevěcné. Téměř každé učení, filosofie, strana, směr má v sobě více či méně zrnka Pravdy. Takže ten, kdo skutečně poznal Pravdu, tak může občas něco říci co zrovna obsahuje i nějaká ta nepříliš slavná filozofie či směr.
Takže argument, že tento názor je od fašistů či komunistů je nevěcný. Jestliže například tvrdím, že propagace homosexuality by měla být trestná, protože tato zvrhlost je proti přírodním zákonům, tak to není převzato od nacistů, ale od Boží vůle, která vložila přírodní zákony do svého stvoření. Homosexualita vzniká stejně jako každá jiná chlípnost.
Pokud člověk v sobě dlouho pěstuje tyto zvrhlé choutky tak se i v příští inkarnaci inkarnuje s touto zvrhlosti. Takže nemůže tvrdit, že za to nemůže. Člověk si může za vše i to do jakých poměru se inkarnuje. Takže takové ty komunistické ideje, že každému vše, rovnost apod. jsou také zvrhlé. Lidé si nejsou rovní. Stejné podmínky mohou mít pouze stejně duchovně zralí lidé.
K té homosexualitě jsem dříve napsal článek, jak vzniká apod zde: rok2020.cz/index.php/clanky/14...a-homosexualita

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:49
Včera:130

Právě přítomno
2
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin

 

Celkem členů

89 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
3 tento měsíc
Skupina na Facebooku
 
Přírodní živly
Veřejná skupina
Přidat se ke skupině
Aktuálně ze světa: povodně, vichřice, tornáda, sopky, zemětřesení, požáry, sesuvy atd.
 

Video

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Pro dobu nouze

Dal jsem vám vědění, abyste se připravili! Připravili vnitřně svého ducha! Abyste se nestarali jen o potraviny pro dobu nouze! Nebude-li váš duch do té doby hotov, nebudete již potřebovat potraviny pro své pozemské tělo, neboť pak již nebudete moci být na zemi! Pochopte konečně jednou vážně, co vám říkám. Měla by se vás zmocnit hrůza ze všech následků každé liknavosti v duchu! Je to daleko horší, než kdybyste neměli žádné potraviny pro pozemské tělo! Tomu může být pomoženo, duchu však nikoli. O duchovní se musíte starat především. Jeden každý jenom o sebe! Sám, opuštěný bude stát ten, kdo v tom byl líný. Pak mu všechny poklady této země nebudou nic platny. Bude mu vzata příležitost, aby mohl něco začít. –​"​

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking